eBilet: teatr,koncerty,widowiska,imprezy dla dzieci,sport
szukaj... / search...
<< Lipiec / July 2017 >>
Pn
Mo
Wt
Tu
Śr
We
Cz
Th
Pt
Fr
So
Sa
N
Su
            1   2
  3   4   5   6   7   8   9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Wpisz fragment tytułu lub nazwy organizatora / Enter a part of the title or promoter's name:
menu...
Strona główna
Koncerty
Teatry
Sport
Dla dzieci
Widowiska
Kabarety
Nowości
Promocje

Punkty sprzedaży
Partnerzy
Jak kupować
Bilet domowy eBilet.pl
Oferta dla firm i instytucji
Zamówienia grupowe
Voucher eBilet.pl
Regulamin
Pomoc

Reklama w serwisie eBilet
INFO dla organizatorów
INFO dla punktów sprzedaży
Afiliacje
Obsługa Firm
Polityka prywatności
Kontakt
Praca

w naszej ofercie:
KONCERTY
2017-07-24
17. FESTIWAL OGRODY MUZYCZNE "Estonia. Kraj ludzi kreatywnych"
Recital Chopinowski
Koncert Muzyki Filmowej
2017-07-25
17. FESTIWAL OGRODY MUZYCZNE "Estonia. Kraj ludzi kreatywnych"
Recital Chopinowski
2017-07-26
17. FESTIWAL OGRODY MUZYCZNE "Estonia. Kraj ludzi kreatywnych"
Recital Chopinowski
Jessie Ware
Tribute to DIRTY DANCING - Music & Dance Show
Koncert Muzyki Filmowej
2017-07-27
10. Letnia Akademia Jazzu: China Moses
John Clifton
Recital Chopinowski
Theatrum Musicum - architekci oświecenia
Jessie Ware
2017-07-28
Audioriver 2017 - BILETY JEDNODNIOWE
XXII Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej w Ostródzie - BILET JEDNODNIOWY VIP
XXII Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej w Ostródzie - KARNET VIP (28-29.07.2017)
XXII Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej w Ostródzie - BILET JEDNODNIOWY
XXII Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej w Ostródzie - KARNET (28-29.07.2017)
Audioriver 2017 - KARNET 3 DNI
Audioriver 2017 - KARNET 2 DNI
Recital Chopinowski
Theatrum Musicum - Verklärte Nacht
2017-07-29
Hej Fest 2017: Mateusz Ziółko-Festiwal Supportów-Sylwia Grzeszczak
Audioriver 2017 - BILETY JEDNODNIOWE
XXII Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej w Ostródzie - BILET JEDNODNIOWY VIP
XXII Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej w Ostródzie - BILET JEDNODNIOWY
Recital Chopinowski
2017-07-30
Audioriver 2017 - BILETY JEDNODNIOWE
Recital Chopinowski
2017-07-31
Recital Chopinowski
2017-08-01
10. Letnia Akademia Jazzu: Sidsel Endresen, Stian Westerhus -Mistrzowski Koncert INTL Jazz Platform
2017-08-03
10. Letnia Akademia Jazzu: Koncert uczestników INTL Jazz Platform / Masecki, Rogiewicz
Matt Woods (USA)
Theatrum Musicum - Missa in illo tempore
2017-08-04
OFF Festival 2017 pole namiotowe
OFF Festival 2017 karnet 4-6 sierpnia bez pola namiotowego
OFF Festival 2017 bilet jednodniowy
Disco Pole Tarnów 2017 - bilet jednodniowy
Disco Pole Tarnów 2017 - bilet dwudniowy 4-5 sierpnia 2017
Audiolake Festival 8 (4-6.08.2017)
Theatrum Musicum - Dulcis Amor Jesu
2017-08-05
OFF Festival 2017 bilet jednodniowy
Disco Pole Tarnów 2017 - bilet jednodniowy
Hej Fest 2017: IRA-Festiwal Supportów-T-Love
23. Festiwal Kultury Kresowej.
23. Festiwal Kultury Kresowej
Letni Sylwester z gwiazdami Disco Polo
Andrea Bocelli
2017-08-06
OFF Festival 2017 bilet jednodniowy
Theatrum Musicum - Lotz Trio
2017-08-10
Ostróda Reggae Festival 2017 - KARNET RODZINNY 1+3
Ostróda Reggae Festival 2017 - KARNET RODZINNY 1+2
Ostróda Reggae Festival 2017 - KARNET RODZINNY 1+1
Ostróda Reggae Festival 2017 - KARNET (10-13.08.2017)
Ostróda Reggae Festival 2017 - KARNET VIP (10-13.08.2017)
Ostróda Reggae Festival 2017 - KARNET WALENTYNKOWY
10. Letnia Akademia Jazzu: Aga Derlak Trio / Gadt, Chojnacki, Gradziuk "Reneiscence"
Parnas Brass Band
Hard Kicking Fest: Architects
10. Letnia Akademia Jazzu: KARNET (wszystkie koncerty poza 18.07.17)
Theatrum Musicum - Kobieta z alabastrowym naczyniem
2017-08-11
Theatrum Musicum - Hamburger Ratsmusik
Agnieszka Chylińska Forever Child Tour
2017-08-12
Hej Fest 2017: Happysad-Festiwal Supportów-Zakopower
90' Festival 2017
DISCO POD GWIAZDAMI - Stężyca 2017
Agnieszka Chylińska Forever Child Tour
2017-08-13
Theatrum Musicum - RECITAL
DISCO POD GWIAZDAMI - Stężyca 2017
2017-08-14
Nothing
RIVAL SONS
The Amity Affliction
Koncert Muzyki Filmowej
2017-08-15
RIVAL SONS
2017-08-16
JUSTYNA STECZKOWSKA & ORKIESTRA CYGAŃSKA - WAKACYJNA TRASA KONCERTOWA
2017-08-17
10. Letnia Akademia Jazzu: Adam Bałdych Sextet
2017-08-18
Kraków Live Festival 2017 - Bilet jednodniowy kids 18.08 ( od 3 do 10 roku życia ), Ellie Goulding, Alt-J
Kraków Live Festival 2017 - Bilet jednodniowy 18.08, Ellie Goulding, Alt-J
Kraków Live Festival 2017 - Karnet z polem kids ( od 3 do 10 roku życia )
Kraków Live Festival 2017 - Karnet kids ( od 3 do 10 roku życia )
Kraków Live Festival 2017 - Karnet z polem
Kraków Live Festival 2017 - Karnet
JUSTYNA STECZKOWSKA & ORKIESTRA CYGAŃSKA - WAKACYJNA TRASA KONCERTOWA
2017-08-19
Kraków Live Festival 2017 - Bilet jednodniowy kids 19.08 ( od 3 do 10 roku życia ), Lana Del Rey, Wiz Khalifa
Kraków Live Festival 2017 - Bilet jednodniowy 19.08, Lana Del Rey, Wiz Khalifa
2 Disco Festival Żuromin 2017
Hej Fest 2017: Genesis Classic - Ray Wilson-Festiwal Supportów-Perfect
Breaking Benjamin
JUSTYNA STECZKOWSKA & ORKIESTRA CYGAŃSKA - WAKACYJNA TRASA KONCERTOWA
2017-08-20
Theatrum Musicum - Haydn • kwartety smyczkowe
Under The Red Cloud Tour 2017: Amorphis + support
Kraków Street Band
CONVERGE + Havok, Gorguts
JUSTYNA STECZKOWSKA & ORKIESTRA CYGAŃSKA - WAKACYJNA TRASA KONCERTOWA
2017-08-21
Under The Red Cloud Tour 2017: Amorphis + support
Phantogram
2017-08-22
Japandroids
2017-08-24
10. Letnia Akademia Jazzu: Kuba Więcek Trio / Maciej Obara Quartet "Impressions on Górecki"
Allah-Las
2017-08-25
PRZEBOJE LATA
2017-08-26
Hej Fest 2017: Mrozu-Festiwal Supportów-Beata i Bajm
Miedwie Disco Night 2017
Ladies Jazz Festival 2017: Bebel Gilberto
2017-08-27
Ladies Jazz Festival 2017: Krystyna Durys Celebrates Ella Fitzgerald
Theatrum Musicum - wschód słońca
Ladies Jazz Festival 2017: Wendy Lands
2017-08-30
Young Stars Festival 2017 - Meet&Greet
Young Stars Festival 2017 - Meet&Greet
Young Stars Festival 2017 - Meet&Greet
Young Stars Festival 2017 - Meet&Greet
Young Stars Festival 2017 - Meet&Greet
Young Stars Festival 2017 - Meet&Greet
Young Stars Festival 2017 - Meet&Greet
Young Stars Festival 2017 - Meet&Greet
Young Stars Festival 2017 - Meet&Greet
Young Stars Festival 2017
Koncert Muzyki Filmowej
2017-08-31
10. Letnia Akademia Jazzu: Nikola Kołodziejczyk / AUKSO / Samuel Blaser / Tomasz Dąbrowski
JJ Band
2017-09-01
Koncert Charytatywny "Młodzi Pomagają IV" - Meet YouTube Stars
Koncert Charytatywny "Młodzi Pomagają IV" - Meet Music Stars
wROCK for Freedom 2017 - Legendy rocka - karnet dwudniowy
wROCK for Freedom 2017 - Legendy rocka: ORGANEK, RIVERSIDE, FISZ EMADE TWORZYWO
Koncert Charytatywny "Młodzi Pomagają IV"
Cypis
2017-09-02
wROCK for Freedom 2017 - Legendy rocka: LECH JANERKA, TEN YEARS AFTER, THE STONES - best tribute band to THE ROLLING STONES
Hej Fest 2017: Organek- Festiwal Supportów-KULT
2017-09-08
Akademia Gitary: Julia Pietrucha
Musical Bodo
Kazik Staszewski & Kwartet ProForma
2017-09-09
Pop Up Party Tour Europe with Lisa & Lena
Orkiestra Złotych Przebojów
Ray Wilson 'Live & Acoustic'
2017-09-10
GALA BALET-OPERA -OPERETKA
RAY WILSON Genesis Classic
2017-09-14
Kayah & Bregovic Tour 2017
2017-09-15
Kayah & Bregovic Tour 2017
2017-09-16
Dżem - Trasa koncertowa 2017
Kayah & Bregovic Tour 2017
2017-09-17
Stanisław Soyka & Wojciech Karolak Trio
COHEN I KOBIETY
2017-09-18
Kayah & Bregovic Tour 2017
2017-09-19
Papa Roach - bilety VIP
Papa Roach
Kayah & Bregovic Tour 2017
2017-09-20
Tribute to DIRTY DANCING - Music & Dance Show
2017-09-21
Kayah & Bregovic Tour 2017
2017-09-22
MARYLA RODOWICZ DIVA TOUR Finałowa Trasa Koncertowa 2017/2018
Me and That Man
Kayah & Bregovic Tour 2017
Koncert Michała Szpaka
2017-09-23
Orkiestra Złotych Przebojów
Maciej Maleńczuk
MARYLA RODOWICZ DIVA TOUR Finałowa Trasa Koncertowa 2017/2018
Me and That Man
FESTIWAL SKRZYŻOWANIE KULTUR 13. edycja / dzień 1
Roztańczony PGE Narodowy
SULLY ERNA (GODSMACK)
Kayah & Bregovic Tour 2017
2017-09-24
FESTIWAL SKRZYŻOWANIE KULTUR 13. edycja / dzień 2 dla dzieci
40-lecie Zespołu Pod Budą
MARYLA RODOWICZ DIVA TOUR Finałowa Trasa Koncertowa 2017/2018
FESTIWAL SKRZYŻOWANIE KULTUR 13. edycja / dzień 2
Me and That Man
SULLY ERNA (GODSMACK)
Welshly Arms
Lipali Akustycznie
40-lecie Zespołu Pod Budą
Beth Ditto
2017-09-25
40-lecie Zespołu Pod Budą
Timber Timbre
2017-09-27
FESTIWAL SKRZYŻOWANIE KULTUR 13. edycja / dzień 3
Seether - Poison The Parish World Tour
2017-09-28
Koncert Muzyki Filmowej
FESTIWAL SKRZYŻOWANIE KULTUR 13. edycja / dzień 4
Me and That Man
2017-09-29
MARYLA RODOWICZ DIVA TOUR Finałowa Trasa Koncertowa 2017/2018
FESTIWAL SKRZYŻOWANIE KULTUR 13. edycja / dzień 5
Me and That Man
2017-09-30
Alosza Awdiejew z Zespołem - Koncert Jubileuszowy
Piosenki Starszych Panów (M. Umer, P. Machalica, G. Małecki)
Poparzeni Kawą Trzy
Tribute to Metallica show! - Scream INC
2017-10-01
Alosza Awdiejew z Zespołem - Koncert Jubileuszowy
Anna Treter "To ja" - koncert jubileuszowy
SIESTA W DRODZE: LURA
MARYLA RODOWICZ DIVA TOUR Finałowa Trasa Koncertowa 2017/2018
Me and That Man
C`est la vie - Wieczór z przebojami Andrzeja Zauchy w Harendzie
2017-10-02
I Am Giant
Slowdive
2017-10-03
I Am Giant
Koncert Muzyki Filmowej
Stu Larsen
2017-10-04
Stu Larsen
SPIRAL STAIRS
2017-10-06
Koncert Wiedeński
Narodowy Teatr Opery i Baletu z Odessy - Wielka Gala Operetkowo-Musicalowa "Muzyczna podróż bez granic"
Życie jest piosenką - Jacek Cygan i goście: A. Seweryn, J. Wójcicki, J. Cygan, K. Klimczak, O. Szomańska
Bracia Figo Fagot
2017-10-07
Koncert Wiedeński
Orkiestra Złotych Przebojów
ME AND THAT MAN
In Memory of George Michael
Mafia - 25 lecie zespołu
2017-10-08
Jubileusz 10-Lecia Filharmonii Dowcipu
Muzyka zespołu QUEEN Symfonicznie
Koncert Wiedeński
Narodowy Teatr Opery i Baletu z Odessy - Wielka Gala Operetkowo-Musicalowa "Muzyczna podróż bez granic"
Orkiestra Złotych Przebojów
Jubileusz 10-Lecia Filharmonii Dowcipu
TSA + gość specjalny: 1ONE
Muzyka zespołu QUEEN Symfonicznie
2017-10-09
Koncert Wiedeński
Janusz Radek z zespołem - "Kim ty jesteś dla mnie"
2017-10-10
Alosza Awdiejew z Zespołem - Koncert Jubileuszowy
Narodowy Teatr Opery i Baletu z Odessy - Wielka Gala Operetkowo-Musicalowa "Muzyczna podróż bez granic"
2017-10-11
Narodowy Teatr Opery i Baletu z Odessy - Wielka Gala Operetkowo-Musicalowa "Muzyczna podróż bez granic"
Koncert Muzyki Filmowej
Alosza Awdiejew z Zespołem - Koncert Jubileuszowy
2017-10-12
Narodowy Teatr Opery i Baletu z Odessy - Wielka Gala Operetkowo-Musicalowa "Muzyczna podróż bez granic"
Kortez
2017-10-13
Koncert Wiedeński
Krzysztof Daukszewicz "Nareszcie w Dudapeszcie"
K jak Kalman czyli... W KRAINIE CZARDASZA
Strefa Koncertowa Teresa Werner
2017-10-14
Koncert Wiedeński
Strefa Koncertowa Teresa Werner
Orkiestra Złotych Przebojów
Janusz Radek z zespołem - "Kim ty jesteś dla mnie"
Ennio Morricone - sprzedaż z nowego systemu
Natalia Przybysz "Światło Nocne"
EMA
2017-10-15
Piosenka nie zna granic - Największe Gwiazdy Szlagierów 2017 --- KATEGORIA VIP ---
Piosenka nie zna granic - Największe Gwiazdy Szlagierów 2017
Koncert Wiedeński
Stare Dobre Małżeństwo
EABS "Repetitions (Letters to Krzysztof Komeda)"
Marcin Daniec - Urodziny
KORTEZ
Dotan
Tribute to Michael Jackson - live music at Harenda
Imany
Natalia Przybysz premiera albumu "Światło Nocne"
Lola Marsh
2017-10-16
40-lecie Zespołu Pod Budą
Imany
2017-10-17
Piwnica Pod Baranami: Ta Nasza Młodość...
Janusz Radek z zespołem - "Kim ty jesteś dla mnie"
Machine Gun Kelly
KARI
2017-10-18
Narodowy Teatr Opery i Baletu z Odessy - Wielka Gala Operetkowo-Musicalowa "Muzyczna podróż bez granic"
HUNGARIAN STATE FOLK BALLET
Ethno Jazz Festival KENNY GARRETT
2017-10-19
SŁAWOMIR
Happysad
Narodowy Teatr Opery i Baletu z Odessy - Wielka Gala Operetkowo-Musicalowa "Muzyczna podróż bez granic"
HUNGARIAN STATE FOLK BALLET
WARDRUNA Autumn Tour 2017
2017-10-20
Narodowy Teatr Opery i Baletu z Odessy - Wielka Gala Operetkowo-Musicalowa "Muzyczna podróż bez granic"
Alosza Awdiejew z Zespołem - Koncert Jubileuszowy
HUNGARIAN STATE FOLK BALLET
WARDRUNA Autumn Tour 2017
2017-10-21
Koncert Wiedeński
Narodowy Teatr Opery i Baletu z Odessy - Wielka Gala Operetkowo-Musicalowa "Muzyczna podróż bez granic"
U2 symfonicznie
Damian Holecki
Lady Pank Akustycznie
Alosza Awdiejew z Zespołem - Koncert Jubileuszowy
ICH TROJE
HUNGARIAN STATE FOLK BALLET
AMBER RUN
2017-10-22
HUNGARIAN STATE FOLK BALLET
Koncert Wiedeński
Andrzej Piaseczny - 25 Tour
Orkiestra Złotych Przebojów
Koncert R5
Narodowy Teatr Opery i Baletu z Odessy - Wielka Gala Operetkowo-Musicalowa "Muzyczna podróż bez granic"
2017-10-23
Koncert Wiedeński
Dying Fetus - The Wrong Tour To Fuck With Europe 2017
40-lecie Zespołu Pod Budą
2017-10-26
Triggerfinger
NATALIA NYKIEL
2017-10-27
Agnieszka Chylińska Forever Child Tour
Agnieszka Chylińska Forever Child Tour
Robert Kasprzycki i Goście: koncert jubileuszowy z okazji 25-lecia działalności scenicznej Artysty
Koncert Wiedeński
Triggerfinger
2017-10-28
Koncert Wiedeński
Jubileusz 10-Lecia Filharmonii Dowcipu
Jubileusz 30-lecia Kabaretu OT.T.O
Dużo kobiet, bo aż trzy... - J. Kołaczkowska, M. Umer, H. Śleszyńska oraz A. Andrus
Airbourne + support
ICH TROJE
ICH TROJE
Triggerfinger
CORY HENRY
2017-10-29
Koncert Wiedeński
Raz Dwa Trzy - Młynarski
Irena Santor - Punkt Widzenia
ANIA DĄBROWSKA
2017-10-31
Our last Night
ANIA DĄBROWSKA
ORGANEK
PIANO.PL: Dorota Miśkiewicz, Leszek Możdżer, Włodzimierz Nahorny i inni
2017-11-03
Agnieszka Chylińska Forever Child Tour
Agnieszka Chylińska Forever Child Tour
"TWÓJ JUBILEUSZ" - ARTYŚCI W HOŁDZIE ZBYSZKOWI WODECKIEMU
Koncert Wiedeński
SOHN
Protomartyr | Metz
Kortez
2017-11-04
Nieszpory Ludźmierskie
Koncert Wiedeński
Protomartyr | Metz
Kortez
Życie jest piosenką - Jacek Cygan i goście: A. Seweryn, J. Wójcicki, J. Cygan, K. Klimczak, O. Szomańska
Archive
2017-11-05
Koncert Wiedeński
Agnieszka Chylińska Forever Child Tour
Dżem
Agnieszka Chylińska Forever Child Tour
Kortez
Archive
2017-11-06
Kortez
Grzegorz Turnau: "L-LIVE" koncert urodziNOWY
Alosza Awdiejew z Zespołem - Koncert Jubileuszowy
2017-11-07
Kortez Trio
Alosza Awdiejew z Zespołem - Koncert Jubileuszowy
2017-11-08
Algiers
SŁAWOMIR
2017-11-09
Koncert Wiedeński
RENATA PRZEMYK z Zespołem "Ya Hoznę"
Algiers
2017-11-10
MARYLA RODOWICZ DIVA TOUR Finałowa Trasa Koncertowa 2017/2018
Jaromir Nohavica
Orkiestra Złotych Przebojów
Algiers
SŁAWOMIR
BADBADNOTGOOD
LUXTORPEDA
2017-11-11
Wrock for Freedom 2017 - Dzień Niepodległości: PERFECT, TSA
Impericon Never Say Die! Tour 2017
Jaromir Nohavica
Rene Ulbrich
MARK LANEGAN BAND
Mount Kimbie
2017-11-12
Koncert Wiedeński
DISCO ATTACK
Anna Jurksztowicz "Perły bez kolczyka"
COMA
MARYLA RODOWICZ DIVA TOUR Finałowa Trasa Koncertowa 2017/2018
In Memory of George Michael
2017-11-13
In Memory of George Michael
2017-11-14
"TWÓJ JUBILEUSZ" - ARTYŚCI W HOŁDZIE ZBYSZKOWI WODECKIEMU
Kortez Trio
40-lecie Zespołu Pod Budą
2017-11-15
Andrzej Piaseczny - 25 Tour
Alosza Awdiejew z Zespołem - Koncert Jubileuszowy
2017-11-16
Agnieszka Chylińska Forever Child Tour
Agnieszka Chylińska Forever Child Tour
Koncert Wiedeński
Narodowy Teatr Opery i Baletu z Odessy - Wielka Gala Operetkowo-Musicalowa "Muzyczna podróż bez granic"
Sun Kil Moon
2017-11-17
Koncert Wiedeński
MARYLA RODOWICZ DIVA TOUR Finałowa Trasa Koncertowa 2017/2018
25-lecie ILLUSION
Kortez
Public Service Broadcasting
2017-11-18
Koncert Wiedeński
Jubileusz 10-Lecia Filharmonii Dowcipu
U2 symfonicznie
40-lecie Zespołu Pod Budą
25-lecie ILLUSION
IRA XXX lecie zespołu
PAWEŁ DOMAGAŁA
NATALIA PRZYBYSZ
2017-11-19
Koncert Wiedeński
Stare Dobre Małżeństwo
Koncert Zespołu IRA - Jubileusz XXX Lecia
Andrzej Piaseczny - 25 Tour
U2 symfonicznie
Marek Dyjak
MARYLA RODOWICZ DIVA TOUR Finałowa Trasa Koncertowa 2017/2018
25-lecie ILLUSION
Hurts
2017-11-20
Alosza Awdiejew z Zespołem - Koncert Jubileuszowy
2Cellos
2017-11-21
STICK TO YOUR GUNS / BEING AS AN OCEAN / SILENT PLANET
Operetka Kijowska TEATR NARODOWY OPERETKI KIJOWSKIEJ Przedstawienie "Operetki czar"
Alosza Awdiejew z Zespołem - Koncert Jubileuszowy
Chór Alexandrowa - Trasa 2017
Hurts
2017-11-22
Chór Alexandrowa - Trasa 2017
Alosza Awdiejew z Zespołem - Koncert Jubileuszowy
Freddie Gibbs
Kaleo
2017-11-23
Koncert Wiedeński
Chór Alexandrowa - Trasa 2017
Oh Wonder
Koncert "Życie jest piosenką" - Jacek Cygan i goście
2017-11-24
Agnieszka Chylińska Forever Child Tour
Agnieszka Chylińska Forever Child Tour
Koncert Wiedeński
COMA
MARYLA RODOWICZ DIVA TOUR Finałowa Trasa Koncertowa 2017/2018
Raz Dwa Trzy - Młynarski
25-lecie ILLUSION
Chór Alexandrowa - Trasa 2017
Operetka Kijowska TEATR NARODOWY OPERETKI KIJOWSKIEJ Przedstawienie "Operetki czar"
Oh Wonder
HEY - FAYRANT TOUR
2017-11-25
Chór Alexandrowa - Trasa 2017
Koncert Wiedeński
Katarzyna Groniec "ZOO"
Flamenco - na fortepianie Dorantes
Raz Dwa Trzy - Młynarski
Dżem - Trasa koncertowa 2017
25-lecie ILLUSION
GOGOL BORDELLO
LUXTORPEDA
HEY - FAYRANT TOUR
2017-11-26
40-lecie Zespołu Pod Budą
Koncert Wiedeński
Chór Alexandrowa - Trasa 2017
Agnieszka Chylińska Forever Child Tour
Agnieszka Chylińska Forever Child Tour
XXX lecie zespołu IRA
Orkiestra Złotych Przebojów
HEY - FAYRANT TOUR
MARYLA RODOWICZ DIVA TOUR Finałowa Trasa Koncertowa 2017/2018
40-lecie Zespołu Pod Budą
25-lecie ILLUSION
GOGOL BORDELLO
2017-11-27
Wyjątkowy koncert Alosza Awdiejew z zespołem
MARYLA RODOWICZ DIVA TOUR Finałowa Trasa Koncertowa 2017/2018
Kasia Kowalska akustycznie
GOGOL BORDELLO
Nothing More
LANY
2017-11-28
Kasia Kowalska akustycznie
Mew
HELLOWEEN Pumpkins United (with Kai Hansen and Michael Kiske)
2017-11-29
Mew
Milky Chance
2017-11-30
Operetka Kijowska TEATR NARODOWY OPERETKI KIJOWSKIEJ Przedstawienie "Operetki czar"
ANIA DĄBROWSKA
2017-12-01
Koncert Wiedeński
Mammut
MARYLA RODOWICZ DIVA TOUR Finałowa Trasa Koncertowa 2017/2018
TSA
25-lecie ILLUSION
SCORPIONS - sprzedaż z nowego systemu
Kat & Roman Kostrzewski
2017-12-02
Agnieszka Chylińska Forever Child Tour
Agnieszka Chylińska Forever Child Tour
MARYLA RODOWICZ DIVA TOUR Finałowa Trasa Koncertowa 2017/2018
Muzyka Pink Floyd w blasku księżyca
25-lecie ILLUSION
HEY - FAYRANT TOUR
Lady Pank
2017-12-03
Koncert Wiedeński
Narodowy Balet Królewski ze Lwowa - Dziadek do orzechów
Agnieszka Chylińska Forever Child Tour
Agnieszka Chylińska Forever Child Tour
Alosza Awdiejew z Zespołem - Koncert Jubileuszowy
HEY - FAYRANT TOUR
MARYLA RODOWICZ DIVA TOUR Finałowa Trasa Koncertowa 2017/2018
25-lecie ILLUSION
Coma
2017-12-04
Michał Bajor "Od Kofty... do Korcza"
Alosza Awdiejew z Zespołem - Koncert Jubileuszowy
Andrzej Piaseczny "25 Tour"
2017-12-05
Narodowy Balet Królewski ze Lwowa - Dziadek do orzechów
Alosza Awdiejew z Zespołem - Koncert Jubileuszowy
2017-12-06
HEY - FAYRANT TOUR
MARYLA RODOWICZ DIVA TOUR Finałowa Trasa Koncertowa 2017/2018
2017-12-07
Kortez
Cigarettes After Sex
2017-12-08
Agnieszka Chylińska Forever Child Tour
Agnieszka Chylińska Forever Child Tour
Koncert Wiedeński
MARYLA RODOWICZ DIVA TOUR Finałowa Trasa Koncertowa 2017/2018
Enter Shikari
Jubileusz XXX Lecia ZESPOŁU IRA KONCERT JUBILEUSZOWY LEGENDY ROCKA
Narodowy Balet Królewski ze Lwowa - Dziadek do orzechów
Kortez
DŻEM
Gentleman Mtv UNPLUGGED + goście
2017-12-09
Jezioro Łabędzie - ROYAL LVIV BALLET
Andrzej Piaseczny - 25 Tour
Muzyka Pink Floyd w blasku księżyca
U2 symfonicznie
MARYLA RODOWICZ DIVA TOUR Finałowa Trasa Koncertowa 2017/2018
Alosza Awdiejew z Zespołem - Koncert Jubileuszowy
KORTEZ
KRZYSZTOF ZALEWSKI
DŻEM
2017-12-10
Koncert Wiedeński
Alosza Awdiejew z Zespołem - Koncert Jubileuszowy
KRYNICA NA BIS - Grażyna Brodzińska i Jej goście
Andrzej Piaseczny - 25 Tour
MARYLA RODOWICZ DIVA TOUR Finałowa Trasa Koncertowa 2017/2018
KRZYSZTOF ZALEWSKI
2017-12-11
Narodowy Balet Królewski ze Lwowa - Dziadek do orzechów
Stare Dobre Małżeństwo
Piwnica Pod Baranami - Kolędy i Pastorałki "Dla Miasta i Świata"
Narodowy Balet Królewski ze Lwowa - Dziadek do orzechów
2017-12-12
Andrzej Piaseczny - 25 Tour
2017-12-16
Agnieszka Chylińska Forever Child Tour
Koncert Zespołu DŻEM
Agnieszka Chylińska Forever Child Tour
Andrzej Piaseczny - 25 Tour
III ŚWIĄTECZNA GALA DISCO POLO
Narodowy Balet Królewski ze Lwowa - Dziadek do orzechów
Piwnica Pod Baranami - Kolędy i Pastorałki "Dla Miasta i Świata"
ŚLĄSK - Zespół Pieśni i Tańca - Koncert Galowy
2017-12-17
Narodowy Balet Królewski ze Lwowa - Dziadek do orzechów
Muzyka zespołu QUEEN Symfonicznie
2017-12-18
Narodowy Balet Królewski ze Lwowa - Dziadek do orzechów
2017-12-20
PAWEŁ DOMAGAŁA
2017-12-31
KUDELSKI ŚPIEWA OSIECKĄ!!! EKSLUZYWNY KONCERT SYLWESTROWY W HOTELU MARRIOTT!!!
KUDELSKI ŚPIEWA OSIECKĄ !!! SYLWESTROWO- NOWOROCZNY WIECZÓR W HOTELU MARRIOTT!!!
2018-01-05
MARYLA RODOWICZ DIVA TOUR Finałowa Trasa Koncertowa 2017/2018
2018-01-06
MARYLA RODOWICZ DIVA TOUR Finałowa Trasa Koncertowa 2017/2018
2018-01-12
MARYLA RODOWICZ DIVA TOUR Finałowa Trasa Koncertowa 2017/2018
2018-01-13
MARYLA RODOWICZ DIVA TOUR Finałowa Trasa Koncertowa 2017/2018
Muzyka zespołu QUEEN Symfonicznie
2018-01-14
Muzyka zespołu QUEEN Symfonicznie
2018-01-15
Grzegorz Turnau: "L-LIVE" koncert urodziNOWY
2018-01-16
The Lord of The Rings: The Fellowship of The Ring in Concert
2018-01-18
The Lord of The Rings: The Fellowship of The Ring in Concert
2018-01-20
The Lord of The Rings: The Fellowship of The Ring in Concert
2018-01-21
Strefa Koncertowa Teresa Werner
2018-01-22
The Lord of The Rings: The Fellowship of The Ring in Concert
2018-01-24
The Lord of The Rings: The Fellowship of The Ring in Concert
2018-02-24
TOBY z Monachium ''Zakochany w Śląsku"
2018-02-25
Stare Dobre Małżeństwo
TOBY z Monachium ''Zakochany w Śląsku"
2018-03-09
TOBY z Monachium ''Zakochany w Śląsku"
2018-03-10
TOBY z Monachium ''Zakochany w Śląsku"
2018-03-11
TOBY z Monachium ''Zakochany w Śląsku"
TOBY z Monachium ''Zakochany w Śląsku"
2018-03-16
TOBY z Monachium ''Zakochany w Śląsku"
2018-03-17
TOBY z Monachium ''Zakochany w Śląsku"
2018-03-18
TOBY z Monachium
TEATRY
Agencja Artystyczna MUZA Barbara Kucharska
Agencja Teatralna Przemysław Galant
Galitsyna Art Group Sp. z o.o.
Gazeta Życie Częstochowy i Powiatu
Modern Look Sp. z o.o.
Organizator: MOTIONMUSIC
Stołeczna Estrada
Teatr Kwadrat.
ŁÓDZKIE CENTRUM WYDARZEŃ
Bydgoszcz
Adria
Gdańsk
Agencja AStreet
IMPRESARIAT 34ART.PL
Gdynia
Agencja Artystyczno-Usługowa BOGART
Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej w Gdyni
Gniezno
B&B Audio
Kraków
Nowohuckie Centrum Kultury
Teatr Ludowy
OPOLE
ESKANDER
Poznań
GRUV ART
Teatr Nowy im. T. Łomnickiego w Poznaniu
Warszawa
Filip Premium Sp.z o.o.
Organizator: Klub Stodoła
Organizator: Teatr Dramatyczny
Studio Buffo
Teatr 6.piętro
Teatr Ateneum
Teatr Capitol
Teatr Kamienica
Teatr Komedia w Warszawie
Teatr Palladium
Teatr Sabat Małgorzaty Potockiej
Teatr Studio w Warszawie
Teatr WARSawy
Teatr Wielki - Opera Narodowa
Teatr Współczesny
Wrocław
Radio Wrocław
Łódź
Organizator: VMS
Punkty sprzedaży eBilet


Punkt sprzedaży eBilet Polska Sp. z o.o.
Pałac Kultury i Nauki
,
Hol Główny, Plac Defilad 1 (wejście od ul. Marszałkowskiej)
czynny w dni powszednie w godz. 10.00 - 18.00

e-mail: rezerwacje@ebilet.pl

Zamówienia zbiorowe dla firm, instytucji, szkół:
e-mail: zamowienia@ebilet.pl, tel.(22) 122 80 99 po włączeniu sekretarki proszę wybrać 3


Bilety na imprezy przedstawiane w naszym serwisie
można nabyć również w punktach sprzedaży:

    Punkty Sprzedaży:

      BIELSKO-BIAŁA:

    • FIT Travel - Plac Wojska Polskiego 15

      CHEŁM:
    • Kama Tours, ul. Lubelska 66

      CHORZÓW:
    • Biuro Podróży SUS, ul. Powstańców 16

      CIECHANÓW:
    • Sklep "DSO.pl SPORT", ul. 11 Pułku Ułanów Legionowych 5 lok. 1

      CZĘSTOCHOWA:
    • Biuro Podróży Best Holidays, ul. Aleja Wolności 10 lokal 26

      DĄBROWA GÓRNICZA:
    • Cztery Strony Świata, ul. Sobieskiego 7c

      GDAŃSK:

    • ERGO ARENA - Hala Gdańsk-Sopot, ul. Gospody 37
    • Biuro Podróży ALMATUR - ALEJA GRUNWALDZKA 140, GDAŃSK-WRZESZCZ

    GDYNIA:

  • Biuro Podróży ALLO - ul. Gniewska 21 nr. lok box 29
  • Mart Tour - ul.Wójta Radtkego 42

GLIWICE:

  • B&M Wakacyjne Centrum Podróży - ul. Jana Pawła II 16

      KALININGRAD (Rosja - Obwód Kaliningradzki):
    • Pierwsza muzyczno-turystyczna agencja "DISCOVERY"

      Kaliningrad (Rosja), Prospekt Mira 7

      Biznes-Centrum "Morski Dom", biuro 505

      Первое музыкальное туристическое агентство "DISCOVERY"

      Россия, Калининград, проспект Мира 7

      Бизнес-Центр "Морской Дом", офис 505

      KATOWICE:
    • Biuro Podróży GRYF, ul. 3-ego Maja 23a
    • Biuro Podróży MARCO TOUR, ul. Uniwersytecka 13

      KIELCE:
    • Foto Perfect, ul. Paderewskiego 32

      KOLUSZKI:
    • Biuro Podróży Turkus, ul. Głowackiego 21

      KOSZALIN:
    • Biuro Podróży TURYSTA, ul. Gen. Władysława Andersa 2

      KRAKÓW:
    • Centrum Informacji Turystycznej Jordan, ul. Pawia 8
    • EPAKA Kraków, ul. Dobrego Pasterza 50
    • FOGRA TRAVEL, ul. Pawia 12
    • MY TRAVEL, ul. Wielicka 259

      KROTOSZYN:

    • EXTRATOUR Biuro Podróży, ul. Podgórna 1 tel. 62 725 44 43

      LESZNO:
    • Biuro Podróży AB TRAVEL, ul. Wróblewskiego 1, tel. 65 511 49 23

      LĘBORK:
    • Agencja Artystyczno-Turystyczna PRZYGODA, ul. Staromiejska 15E lok. 1
    • Biuro Turystyczne Dunaj, ul. Targowa 11/2

      LUBLIN:
    • Kama Tours, ul. Ogrodowa 8
    • POLSKI STYL, ul. Zielona 5 lok. 5

      ŁOMŻA:
    • DORIS TRAVEL, ul. gen. Władysława Sikorskiego 239

      ŁÓDŹ:
    • Agnes Tur, ul. Narutowicza 46
    • AGPA Salonik prasowy C.H. ELeclerc, ul. Inflancka 45
    • Ale Jazz - Sklep muzyczny, ul. Rewolucji 1905 R. 78/80
    • Areatour Biuro Podróży, ul. Piotrkowska 31
    • Grand Tour Biuro Podróży, ul. Piotrkowska 123
    • Ikatur Biuro Podróży, ul. Piotrkowska 59
    • Miejska Arena Kultury i Sportu, Al. Bandurskiego 7
    • TamTravel- Biuro Podróży, ul. Tatrzańska 21a
    • "UnlockOnline.pl", Al. Piłsudskiego 54

      MAKÓW MAZOWIECKI:
    • Biuro Podróży Best Holidays, ul. Adama Mickiewicza 15

      MRĄGOWO:
    • Centrum Kultury i Turystyki, ul. Warszawaska 26

      MYSŁOWICE:
    • Biuro Podróży KAMIR, ul. Rudnickiego 2a
    • Wczasolandia, ul. Mikołowska 9

      MYŚLENICE:
    • Epaka, ul. W.Jagiełły 2

      OLSZTYN:
    • Bewe Travel, ul. Dworcowa 6/1

      OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI:
    • Biuro Podróży Horyzont, ul. J. Rosłońskiego 2

      PŁOCK:
    • Firma "MACC", ul. Rembielińskiego 3

      PŁOŃSK:
    • Biuro Podróży KARO, ul. Płocka 34

      POZNAŃ:
    • Arc Tours, ul. Dąbrowskiego 35/37
    • Arc Tours, ul. Głogowska 103
    • Centrum Informacji Miejskiej, ul. Ratajczaka 44
    • EPAKA Przesyłki, ul. Piątkowska 105
    • Ideal Travel, ul. Bułgarska 11/2
    • Rock Long Luck, ul. Półwiejska 20
    • TUPET Salon fryzjerski, ul. Owsiana 17/19

      RADOM:
    • Big Holiday, ul. Wałowa 7

      RZESZÓW:
    • Active Holiday, ul. Grunwaldzka 2

      SIERADZ:
    • Biuro Podróży KASKADA, ul. POW 92/95

      SOSNOWIEC:
    • B.A.C. Bendig, ul. Kościelna 8

      SZCZECIN:
    • Traper Tour, ul. Mikołaja Kopernika 3/ lok. 107

      SZCZECINEK:
    • Księgarnia Antyk-wariat, ul. Bohaterów Warszawy 10

      WARSZAWA:
    • Agencja Kapitałowo-Rozliczeniowa, ul. Zgrupowania Żmija 19A
    • Hala Wola, ul. Człuchowska 25
    • Happy Travel, ul. Surowieckiego 10
    • Magic Holidays, ul. Polna 10/14
    • Sigma Travel, ul. Marszałkowska 140
    • Szuflada, ul. Kawęczyńska 4
    • Travel System, ul. Klimczaka 1
    • Tuzer Group, ul. Żelazna 76
    • Ulma Travel, ul. Meander 2a
    • Zachęta - Księgarnia Artystyczna, Pl. Małachowskiego 3
    • Łomianki - Centrum Kultury, ul. Wiejska 12A

      WODZISŁAW ŚLĄSKI:
    • Przedstawicielstwo Usług Turystycznych WW ul. Rynek 11

      WROCŁAW:
    • Hala Stulecia, ul. Wystawowa 1
    • Biuro Podróży TRAVEL STUDIO, ul. Powstańców Śląskich 145
    • Souvenirs Na Solnym, Plac Solny 20

      ZABRZE:
    • Zatur, ul. 3-go Maja 11a
    • Zatur, ul. Pl. Warszawski 5

      ZGIERZ:
    • Ticketzone, ul. Musierowicza 4

      ZIELONA GÓRA:
    • Odkrywca, ul. Podgórna 43E lok. 2

      ŻYWIEC:
    • Zbójnicki Szlak, ul. Jana III Sobieskiego 7



    Sieć Salonów EMPIK

  • Bartoszyce Inbag, ul. Orzeszkowej 2

  • Bełchatów Olimpia, ul. Kolejowa 6

  • Biała Podlaska CH Rywal, ul. Brzeska 27

  • Białystok Alfa, ul. Świętojańska 15

  • Białystok Galeria Biała, ul. Czesława Miłosza 2

  • Białystok Hetman, ul. Hetmańska 16

  • Białystok Jurowiecka, ul. Jurowiecka 1

  • Białystok Outlet Center, ul. Narodowych Sił Zbrojnych 15b

  • Białystok Rynek, ul. Sienkiewicza3

  • Bielsko-Biała, ul. Mostowa 5

  • Bielsko-Biała Gemini, ul. Leszczyńska 20

  • Bielsko-Biała CH Sarni Stok, ul. Sarni Stok 2

  • Bochnia, Galeria Rondo, ul. Partyzantów 2A

  • Brodnica, Galeria Brodnica, ul. Mostowa 2-4

  • Brzeg Galeria Piast, ul. Długa 2

  • Bydgoszcz Galeria Pomorska, ul. Fordońska 141

  • Bydgoszcz Fokus, ul. Jagiellońska 41

  • Bydgoszcz DTC "Jedynak", ul. Gdańska 15

  • Bydgoszcz Zielone Arkady, ul. Wojska Polskiego 1

  • Bytom CH Plejada, Al. Nowaka Jeziorańskiego 25

  • Chełm, Plac Kupiecki 11

  • Chrzanów Max, ul. Trzebińska 40

  • Czeladź M1, ul. Będzińska 80

  • Częstochowa III Aleja, ul. NMP 63/65

  • Częstochowa Galeria Jurajska, Al. Wojska Polskiego 207

  • Dąbrowa Górnicza, ul. Sobieskiego 6

  • Dębica Galeria, ul. Ks. Nosala 2

  • Elbląg Ogrody, ul. Płk Dąbka 152

  • Elbląg CH Zielone Tarasy, ul. Teatralna 5

  • Ełk Brama Mazur, Plac Miejski 1

  • Gdańsk CH Alfa, ul. Kołobrzeska 41C

  • Gdańsk CH Galeria Bałtycka, Al. Grunwaldzka 141

  • Gdańsk Główny, ul. Podwale Grodzkie 8

  • Gdańsk CH Ikea Matarnia, ul. Złota Karczma 26

  • Gdańsk Manhattan, ul. Grunwaldzka 82

  • Gdańsk Przymorze, ul. Obrońców wybrzeża 1

  • Gdynia Centrum, ul. Świętojańska 68

  • Gdynia Klif, Al. Zwycięstwa 256

  • Gdynia Riviera, ul. Kazimierza Górskiego 2

  • Gdynia Szperk, ul. Płk. Dąbka 338

  • Gliwice Europa Centralna, ul. Pszczyńska 315

  • Gliwice Rybnicka, ul. Rybnicka 207

  • Gliwice, Rynek 4/5

  • Gniezno, ul. Bolesława Chrobrego 11

  • Goleniów Mini Park, ul. Dworcowa 9

  • Gorzów Nova Park, ul. Przemysłowa 2

  • Grudziądz Alfa, ul. Chełmińska 4

  • Grójec Dekada, ul. Armii Krajowej 50

  • Iława Galeria Jeziorak, ul. Królowej Jadwigi 6

  • Inowrocław Galeria, ul. Wojska Polskiego 16

  • Janki CH Janki, ul. Mszczonowska 3

  • Jasło Galeria, ul. Jana Pawła II 37

  • Jastrzębie-Zdrój Galeria, ul. Podhalańska 26

  • Jaworzno Galeria Galna, ul. Grunwaldzka 59

  • Jelenia Góra Starówka, ul. 1-go Maja 16/18

  • Jelenia Góra Sudecka, ul. Jana Pawła II 51

  • Kalisz Galeria Tęcza, ul. 3-go Maja 1

  • Kalisz Amber, ul. Górnośląska 82

  • Katowice Silesia City Center, ul. Chorzowska 107

  • Katowice Supersam, ul. Piotra Skargi 6

  • Katowice CH Trzy Stawy, ul. Pułaskiego 60

  • Kędzierzyn-Koźle, Al. Armii Krajowej 38

  • Kielce CH Galeria Echo, ul. Świętokrzyska 20

  • Kielce Korona, ul. Warszawska 26

  • Kłodzko Galeria Twierdza, ul. Noworudzka 2

  • Konin Ferio, ul. Ogrodowa 31a

  • Koszalin Emka, ul. Jana Pawła II 20

  • Koszalin Forum, ul. Paderewskiego 1

  • Koszalin, ul. Zwycięstwa 106/108

  • Kraków Bonarka, ul. Kamieńskiego 11

  • Kraków Bronowice, ul. Stawowa 61

  • Kraków Dekada, ul. Stojałowskiego 6

  • Kraków Factory Outlet, ul. Adama Różańskiego 32

  • Kraków Floriańska, ul. Floriańska 14

  • Kraków Galeria Kazimierz, ul. Podgórska 34

  • Kraków CHU Galeria Krakowska, ul. Pawia 5

  • Kraków CH Krokus, ul. Gen. B. Komorowskiego 37

  • Kraków Plaza, Al. Pokoju 44

  • Kraków CH Zakopianka, ul. Zakopiańska 62

  • Krosno Galeria Elijot, ul. Legionów 17

  • Kutno, ul. Kościuszki 73

  • Kwidzyn DH Kopernik, ul. Kopernika 25 A

  • Legionowo, ul. Piłsudskiego 33

  • Legnica CH Galeria Piastów, ul. NMP 9

  • Leszno Galeria, ul. Konstytucji 3-go Maja 132

  • Leszno Manhattan, ul. Jana Pawła II 16

  • Lubin Cuprum, ul. Generała Władysława Sikorskiego 20

  • Lublin Felicity, ul. Wincentego Witosa 32

  • Lublin Olimp, Al. Spółdzielczości Pracy 30

  • Lublin Outlet, ul. Mełgiewska 16

  • Lublin Plaza, ul. Obrońców Pokoju 1a

  • Lublin DTC "Sezam", ul. Krakowskie Przedmieście 40

  • Lublin Tarasy Zamkowe, Al. Unii Lubelskiej 2

  • Łomża, ul. Piłsudskiego 14

  • Łowicz Galeria Łowicka, ul.Stanisławskiego10

  • Łódź CH Galeria Łódzka, Al. J. Piłsudskiego 15/23

  • Łódź CH Manufaktura, ul. Karskiego 5

  • Łódź Port, ul. Pabianicka 255 (Ikea)

  • Malbork Galeria, ul. Kościuszki 14

  • Mikołów PIK, ul. Pszczyńska/Młyńska

  • Mińsk Mazowiecki Stojadła, ul. Warszawska 63A

  • Mława, Al. Piłsudskiego 39C

  • Myślenice Galeria Dekada, ul. Słoneczna 2d

  • Nowa Sól, ul. Staszica 6

  • Nowy Sącz CH Europa, ul. Nawojowska 1

  • Nowy Sącz Trzy Korony, ul. Lwowska 80

  • Nowy Targ, ul. Królowej Jadwigi 17

  • Oleśnica Pogodne, ul. Oliwkowa 1

  • Olsztyn CH Alfa, Al. Józefa Piłsudskiego 16

  • Olsztyn Dekada, ul. Partyzantów 63

  • Olsztyn Warmińska, ul. Tuwima 26

  • Oława Ergo, ul. Lipowa 1c

  • Opole, ul. Krakowska 45/47 (CH Arkadia)

  • Opole Karolinka, ul. Wrocławska 154

  • Opole Turawa Park, ul. Dębowa 1

  • Ostrów Wielkopolski, ul. Kaliska 120 (Galeria)

  • Piaseczno, ul. Puławska 46

  • Piła, ul. Bydgoska 135

  • Piła VIVO, ul. 14-tego lutego 26

  • Piotrków Trybunalski, ul. J. Słowackiego 123

  • Płock Mazovia, ul. Wyszogrodzka 127

  • Płock Mosty, ul. Tysiąclecia 2

  • Płock Podole, ul. Wyszogrodzka 140

  • Police Kinga, ul. Wyszyńskiego 13

  • Poznań City Center, ul. Stanisława Matyi 2

  • Poznań CH King Cross, ul. Bukowska 156

  • Poznań Malta, ul. Abp. Antoniego Baraniaka 8

  • Poznań Panorama, ul. Górecka 30

  • Poznań CH Plaza, ul. Kaspra Drużbickiego 2

  • Poznań, ul. Ratajczaka 44

  • Poznań Skórzewo Galeria, ul. Malwowa 162

  • Poznań CH Stary Browar, ul. Półwiejska 42

  • Przemyśl Sanova, ul. Brudzewskiego 1

  • Puławy, ul. Lubelska 2 (Serio Galeria Zielona)

  • Racibórz, ul. Rybnicka 97 lok.B27/B29

  • Racibórz, Rynek 5

  • Radom M1 II, ul. Grzecznarowskiego 28

  • Radom Vis a Vis, ul. Bolesława Chrobrego 2 (lok. 0.16)

  • Raszyn, pl. Szwedzki 3

  • Rawa Mazowiecka, Al. Konstytucji 3-go Maja 2

  • Ruda Śląska Plaza, ul. 1-go Maja 310

  • Rumia Port Handlowy, ul. Grunwaldzka 108

  • Rumia Galeria Rumia, ul. Sobieskiego 14a

  • Rybnik CH Focus Park, ul. Chrobrego 1

  • Rybnik Plaza, ul. Raciborska 16

  • Rzeszów Galeria Graffica, ul. Leopolda Lisa-Kuli 19

  • Rzeszów CH Plaza, ul. Rejtana 65

  • Rzeszów City, Al. Piłsudskiego 44

  • Siedlce Galeria, ul. Piłsudskiego 74

  • Sieradz, ul. Wojska Polskiego 11

  • Skarżysko-Kamienna Hermes, ul. Krasińskiego 18

  • Skierniewice Galeria Dekada, ul. 25-lecia PRL 2

  • Słupsk Galeria Słupska, ul. Tuwima 32-33

  • Słupsk Jantar, ul. Szczecińska 58

  • Sochaczew, ul. Warszawska 119

  • Sopot Promenada, ul. Bohaterów Monte Cassino 57/59

  • Sosnowiec CH Plaza, ul. Sienkiewicza 2

  • Sosnowiec CH Plejada, ul. Staszica 8B

  • Stalowa Wola Park Handlowy, ul. KEN 47A

  • Stalowa Wola VIVO, ul. Fryderyka Chopina 42

  • Starachowice, ul. Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego 14

  • Starogard Gdański Neptun, ul. Pomorska 7

  • Starogard Gdański, Rynek 15

  • Stargard Szczeciński, ul. Bolesława Chrobrego 8

  • Suwałki, ul. Gen. Józefa Dwernickiego 15

  • Swarzędz ETC, ul. Poznańska 6

  • Szczecin CH Ster, ul. Ku Słońcu 67

  • Szczecin Outlet, ul. A. Struga 42

  • Szczecin Turzyn, Al. Bohaterów Warszawy 42

  • Szczecin CH Galaxy, Al. Wyzwolenia 18

  • Szczecin Kaskada, Al. Niepodległości 36

  • Szczecinek, Plac Wolności 6

  • Środa Wielkopolska Kupiec, ul. Czerwonego Krzyża 14/3

  • Świdnica Galeria, ul. Westerplatte 29

  • Świnoujście Wybrzeże, ul. Władysława IV 32/1

  • Tarnowskie Góry Park Handlowy, ul. Zagórska

  • Tarnów Gemini Park, ul. Nowodąbrowska 127

  • Tczew Galeria Kociewska, ul. Pomorska 1

  • Toruń Starówka, ul. Wielkie Garbary 18

  • Toruń Galeria Copernicus, ul. Żółkiewskiego 15

  • Turek, ul. Milewskiego 7

  • Tychy CHR City Point, Al. Jana Pawła II 16/18

  • Wałbrzych Wałbrzych Galeria, ul. 1-go Maja 64

  • Wałbrzych Podzamcze, ul. Łączyńskiego 44(Szczawno Zdrój, CH Tesco)

  • Warszawa Annopol Outlet, ul. Annopol 2

  • Warszawa, ul. Birżańska 1

  • Warszawa Skorosze, ul. Felicjana Sławoja-Składkowskiego 4

  • Warszawa, ul. Fieldorfa 41

  • Warszawa CH Targówek, ul. Głębocka 15

  • Warszawa CH Wola Park, ul. Górczewska 124

  • Warszawa CH Arkadia, Al. Jana Pawła II 82

  • Warszawa CH Blue City, Al. Jerozolimskie 179

  • Warszawa CH Reduta, ul. Jerozolimskie 148

  • Warszawa, Al. KEN 55

  • Warszawa Łomianki, ul. Brukowa 25

  • Warszawa, Al. KEN 14

  • Warszawa, ul. Marszałkowska 116/122

  • Warszawa, ul. Mickiewicza 27

  • Warszawa, ul. Nowy Świat 15/17

  • Warszawa CH Promenada, ul. Ostrobramska 75C

  • Warszawa Plac Unii, ul. Puławska 2

  • Warszawa CHR Sadyba Best Mall, ul. Powsińska 31

  • Warszawa Galeria Rembielińska, ul. Remblińska 20

  • Warszawa CH Galeria Mokotów, ul. Wołoska 12

  • Warszawa, Al. Zjednoczenia 25

  • Warszawa Złote Tarasy, ul. Złota 59

  • Warszawa Centralna PKP, Al. Jerozolimskie 54

  • Warszawa Ursus Factory, Pl. Czerwca 1976r. 6

  • Wieluń Era Park, ul. Warszawska 10

  • Wodzisław Śląski, ul. Targowa 19

  • Włocławek CH City, ul. Pułaskiego 14

  • Wrocław Bielany, ul. Czekoladowa 9

  • Wrocław Borek, ul. Hallera 52

  • Wrocław Futura, ul. Graniczna 2a

  • Wrocław CHR Pasaż Grunwaldzki, Pl. Grunwaldzki 22

  • Wrocław Magnolia, ul. Legnicka 60

  • Wrocław PKP, ul. Piłsudskiego 105

  • Wrocław Renoma, ul. Świdnicka 40

  • Wrocław, Rynek 50

  • Zabrze CH M1, ul. Ryszarda Szkubacza 1

  • Zakopane, ul. Krupówki 11

  • Zamość Galeria Twierdza, ul. Przemysłowa 10

  • Zgorzelec, ul. Armii Krajowej 52a

  • Zielona Góra, ul. Bohaterów Westerplatte 19

  • Zielona Góra, ul. Energetyków 2a

  • Zielona Góra Focus Park, ul. Wrocławska 17

  • Żary Stop Shop, ul. Przeładunkowa 7

  • Żyrardów Stara Przędzalnia, ul. K. Hiellego 2

  • Żywiec Lider, ul. Zielona 3
  • REGULAMIN ZAKUPÓW w punktach sprzedaży:

    1. Kupując rezerwację w jednym z punktów sprzedaży eBilet powinniście otrzymać Państwo wydruk potwierdzenia rezerwacji na kartce papieru formatu A4 zawierający informację o kupionych biletach oraz unikalnym Numerze Rezerwacji. Na potwierdzeniu powinna być umieszczona pieczątka punktu sprzedaży eBilet oraz czytelny podpis osoby wystawiającej potwierdzenie.

    2. Numer Rezerwacji (umieszczony na potwierdzeniu) należy zachować w ścisłej tajemnicy - jest on podstawą do odebrania biletów w Teatrze lub sali koncertowej na nie mniej niż 15 minut i nie więcej niż 2 godziny przed spektaklem. Podczas odbierania biletów nie musicie Państwo okazywać potwierdzenia, wystarczy podać nazwisko, na które została kupiona rezerwacja oraz numer podany na potwierdzeniu - podanie tych dwóch danych jest niezbędne do odebrania biletów.

    3. Zwroty. Prosimy o rozważne dokonywanie zakupów ponieważ z przyczyn organizacynych nie możemy przyjmować żadnych zwrotów rezerwacji złożonych w punktach sprzedaży. W takich sytuacjach sugerujemy przekazanie rezerwacji znajomym - do odbioru biletów w kasach teatru wystarczy znajomość nazwiska oraz numeru rezerwacji.


    Zapraszamy do współpracy przy sprzedaży biletów na imprezy z oferty naszego serwisu.

    Niezbędne są jedynie komputer z dostępem do Internetu, oraz działająca drukarka. Zapewniamy blankiety biletowe eBilet, unikalny login i hasło dostępowe do stron dla punktów sprzedaży, oraz pomoc techniczną dla sprzedawców. Nie jest potrzebna instalacja żadnego oprogramowania, a system jest bardzo łatwy w obsłudze.

    Podpisując z nami umowę o prowadzeniu punktu sprzedaży, zyskujecie Państwo dostęp do sprzedaży biletów na wszystkie imprezy z serwisu eBilet. Od każdego sprzedanego biletu wypłacana jest prowizja.

    kontakt:
    Magdalena Meldner
    Koordynator Stacjonarnych Punktów Sprzedaży
    e-mail: punkty_sprzedazy@ebilet.pl